Opony Blicharczyk » O nas
Serwis ogumienia Psary k/Wrocławia ul. Główna 60
tel. 71 310 86 73

O nas

 

Firma DGB-Team Serwis Ogumienia powstała jako kolejna gałąź działalności DGB-Team Transport & Logistyka, obecnej na rynku od 1999 roku. Właściciele Dariusz i Grzegorz Blicharczyk, zdecydowali się na poszerzenie obszaru prowadzonej aktywności, wychodząc z ofertą dedykowaną dla firm i klientów indywidualnych.

DGB-Team Serwis Ogumienia, w ramach prowadzonej działalności skupia się na: sprzedaży i usługach.

 

Przedmiotem wykonywanej działalności są usługi wulkanizacyjne. Firma posiada w ofercie opony do samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych specjalnego przeznaczenia. Ponadto DGB-Team proponuje szeroką ofertę felg stalowych i aluminiowych znanych marek.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze, znajomości rynku i nowych technologii DGB-Team świadczy najwyższą jakość usługi, a to wszystko komfortowych warunkach dla klienta.

 

DGB-Team wychodzi z ofertą skrojoną na miarę potrzeb, proponuje opony w klasie:

  • Ekonomicznej
  • Medium
  • Premium

 

Fachowcy DGB-Team pracują na nowoczesnym sprzęcie firmy S.I.C.E., będącej renomowanym producentem urządzeń, których jakość, trwałość w połączeniu z kompetencją kadry są gwarantem usługi najwyższej jakości.

W dobie wielu nowości technicznych na rynku motoryzacyjnym DGB-Team na bieżąco śledzi postęp technologiczny branży oponiarskiej dynamicznie dostosowując się do nowych potrzeb.

Do użytku gości, Serwis oddaje strefę relaksu WiFi, gdzie w trakcie wykonywania usługi można spędzić czas w komfortowych warunkach.

 

Opony to nasza specjalność”
Zespół DGB Team